Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Aktuální info/provoz obchodu
Provoz obchodu 2020

 

29.11.2020 Objednávky

 

Dovoluji si oznámit blížící se termín ukončení příjmu objednávek a to maximálně do 6.12.2020 (možná termín ještě upravím,jelikož se stav každým dnem mění),poté bude eshop zobrazen pouze jako katalog. Více bych bohužel nestihla. Velmi děkuji za zájem o mé výrobky a přeji hezký předvánoční čas.

 

 

26.11.2020  Zpracování objednávek

Vážení zákazníci,jelikož se navyšuje množství objednávek a tím i prodlužuje doba odeslání,prosím o trpělivost.Ostatně to není nic neobvyklého,stále se to opakuje jako každý rok,tudíž předpokládám,že vám to nezkazí náladu,protože to by byla velká škoda neužít si adventní čas :-).Přeji jen to hezké a příjemné a děkuji za pochopení.Evelína.

..a ještě drobnost..moc mě to mrzí,ale novinky budou bohužel později.. a vlastně ještě něco,dorazil starorůžový silný proužek a drobné kárko,tak se můžete alespoň těšit..já se taky těším až z toho něco " vystřihnu " :-)..

 

 

12.11.2020 Nové ložní povlečení

 

 

 

11.11.2020  Aktualizace skladu

 

Dnes jsem upravila dostupnost výrobků,tudíž vše co je již vyprodané a nelze bohužel objednat,tak jen pro přehled je možné výrobky nalézt v sekci Archiv výrobků/Prodej ukončen

U některých výrobků stále čekám na obnovení desénů látek výrobcem,zejména modrý a starorůžový proužek.Tak jen doufám,že se dočkám. Další novinky jsou v přípravě,jen to nejde tak rychle,jelikož se musím přednostně věnovat zakázkám,tak se moc omlouvám. 

 

 

5.11.2020 Vonné pytlíky do prádelníků

 

 

3.11.2020 Novinky

Vše dorazilo (vůně,vonítka,len,látky,kraječky a myslím,že jsem velmi spokojená s kvalitou i vůněmi..),ted jen trochu trpělivosti než se mi to podaří jednak nasoukat a hlavně ušít a nafotit do nabídky..A jak už mnozí vědí, chvíli to potrvá :-)..Ale slibuji,budu se snažit.

Mějte hezké dny.Evelína

 

 

31.10.2020  Nové vůně do interiéru

 

 

Dnes jsem přidala do nabídky zatím v menším množství jako doplněk interiérové vůně ve spreji. Další přijdou do 9.11.2020.

Jsou příjemné a poměrně trvalé,krásně domov provoní,mám ozkoušenou vůni levandule a andělskou (ale ostatní jsou také příjemné),používala jsem ji na vzorkovně.

Přírodní vonítka,které jsou vyprodané,dnes objednávám,tak snad v nejbližší době dorazí.

Dále budou ještě v nabídce sady 3ks levandulových pytlíků (různé vzory - 2 hladké + 1ks  s krajkou).

 

 

 

30.10.2020 Nové desény lněného povlečení.

V nejbližší době bude rozšířen výběr o 2 barvičky a to šedá a přírodní.Budu se snažit ušít vzorové povlečení co nejdříve.Smetanová bohužel ted není skladem,snad do 14 dnů. A ještě jedna ne zrovna příjemná zpráva,došlo ke zdražení materiálu,tudíž se to bohužel odrazí v ceně za ložní soupravu.

 

 

19.10.2020 Novinky

Sedák s volánkem..ještě bude v jiné barvě...

Utěrka s krajkou a výšivkou,vhodný doplněk k ubrusu č.330..

 

 

 

18.10.2020 Novinky

..a zase zítra..

 

 

 

17.10.2020 Novinky

Právě přidáno..ještě bude pokračování :-),ale asi až v neděli - ložní a sedák..

 

 

        

    

 

 

13.10.2020 Novinka

Přidáno do nabídky - sedák s volánkem ..nyní v přípravě ručníky a osušky s krajkou..

 

 

30.9.2020 Novinka

Přidáno do nabídky -  ložní sada,další se připravuje...

 

 

 

 

23.9.2020  E-shop opět v provozu.

 

Všem zákazníkům velmi děkuji za posečkání,dnes dodělávám poslední zakázky,takže do pátku budou odeslány.O víkendu bych ráda trochu orazila a v úterý se na vás těším.Mějte hezký každý den a přeji příjemné prožití prodlouženého víkendu (  snad bude i slunečný ).Evelína.

Jinak se zatím nic nemění.Odeslání objednávek 3-7 prac.dnů,platba dobírkou nebo předem na účet.  Další potřebné informace..

 

 

4.9.2020  Příjem objednávek pozastaven!

Vážení zákazníci,
velice se omlouvám,ale v současné době nepřijímám žádné další objednávky.Doslova jsem zahlcena prací a ruce mám jen jedny :-)..
Mám zaplněné téměř celé září a nelze již více slibovat.O novinkách ani mluvit nebudu na ně není čas.Eshop je zobrazen pouze jako katalog a spuštěn bude okolo 25.9.2020.Objednávky,které jsou přijaté mají své termíny dodání,které jste obdrželi v mailech,takže pokud se vám nechce čekat,pochopím to a budu ráda,když mě zavčasu budete informovat o jakékoliv změně především storna.

 

Jelikož se stále častěji stává (což dříve nebývalo),že si to rozmyslíte až po odeslání a své balíčky nevyzvedáváte a ani nekomunikujete,je to pro mne práce skoro bych řekla zbytečná,nehledě na to,že mne stojí nemalé peníze poštovné a hlavně čas,kterého nemám opravdu nazbyt.Potom tedy zákazníci,kteří na své zboží trpělivě čekají,jsou zklamaní dlouhou dodací lhůtou.V době,kdy každý má telefon,email není problém včas dát vědět-stačí i sms ( Facebook prosím klidně vynechte).Pokud by se to nezlepšilo začínám uvažovat o zrušení dobírky a veškeré objednávky budou pouze na platbu předem bankovním převodem.Jsem ráda za jakoukoliv komunikaci.

Děkuji za pochopení.

 

Všem trpělivým a vracejícím se zákazníkům moc děkuji!!

Velmi si vážím vašeho zájmu o mé výrobky a vždy se budu snažit vám udělat radost i nějakým užitečným dárečkem :-).

Přeji vám hezké a příjemně prožité dny.Evelína

 

 

31.8.2020  Důležitá informace

Vzorkovna v Poděbradech je od 1.září zrušena.Co se týká osobního vyzvednutí,tak v tuto chvíli to není možné,ale už se na tom pracuje.Více podrobností během tohoto měsíce a pokusím se i do emailů.Teď musím udělat objednávky,porovnat dílnu atd. tudíž prosím o trpělivost,je toho více,takže než se vše zklidní bude to asi chvíli trvat..Přeji všem pohodové září a veškeré nové informace se dozvíte průběžně zde. Děkuji všem za pochopení..Evelína

 

 

20.8.2020 Novinka

Dnes přidáno ložní povlečení z bavlněného saténu č.výrobku 299.

 

 

 

18.8.2020  Dovolená

Od 24.8.2020 do 31.8.2020 mám dovolenou z důvodu stěhování vzorkovny v Poděbradech,která bude od 1.9.2020 zrušena.Objednávat na shopu lze,ale vyskladnění bude až po dovolené.Dojde i k dalším změnám,ale o tom podrobně až později a rozešlu to i v emailech.Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek prázdnin.Evelína

 

11.8.2020 Obnovené povlečení

Opět v prodeji oblíbené hladké ložní č.131 a č.093 a ložní s dvoubarevnou krajkou v červeném č.133 -u tohoto ložního bohužel došlo k navýšení ceny,jelikož Ba paličkované krajky a taktéž i látky jsou od června tohoto roku dražší..postupně se tak bude cena upravovat u všech výrobků,při dalších nákupech materiálu.. Děkuji za pochopení a přeji hezké léto.Evelína

 

29.7.2020 Brokát

Od 3.8.2020 v nabídce nové povlaky na polštářky v rozměrech 40x60 cm..jako luxusní doplněk k ložnímu s krajkou nejlépe bílému ..oba vzory jsou na režném podkladu se stříbrnou výšivkou..

 

 

5.7.2020 Letní provoz

Vzorkovna v Poděbradech je přes prázdniny pouze v omezeném provozu.Objednávky lze vyzvedávat po dohodě na předem smluvený termín,stačí se písemně nebo telefonicky domluvit.Přes prázdniny budu připravovat novinky,tedy budu se nažit.Eshop funguje bez omezení.Přeji všem příjemně strávený letní čas. Evelína

 

 

 

22.6.2020 Vonítka

Doplněné a nově přidané mýdla a vonítka do prádla.Provoní prádlo a ochrání před moly..

 

 

10.6.2020 Novinka

..nově přidáno.. 

 

8.6.2020 Vzorkovna Poděbrady

od 8.6. do 15.6.2020 bude vzorkovna z časových důvodů zavřena.

 

4.6.2020 Novinky

dnes přidáno do nabídky nové ložní - více ZDE

..další se připravuje..

 

27.5.2020 Nové látky a krajky

         

 

 

 

21.5.2020 Obnovené výrobky

Povedlo se obnovit některé ložní povlečení a bude ještě více jakmile dorazí krajky.Stále na ně čekám.Novinku připravuji na příští týden asi ve středu.  

Vzorové foto novinky-

 

 

4.5.2020 Vzorkovna Poděbrady.

Vzorkovna v Poděbradech otevřena 5.5.2020 a 12.5.2020 v době od 10.h-do 12.h.

Nové termíny jsou 21.5.a 27.5.2020 v době od 10.00 do 12.00 h.

 

22.4.2020 E-shop v provozu.

Vážení zákazníci,velice vám děkuji za trpělivost a jen doufám,že jsem vás neodradila čekáním.Musela jsem si udělat pořádek,protože jsem úplně ztrácela přehled o tom kolik čeho mám.Musím ted doobjednat spoustu materiálu,akorát nevím jak to bude s dodáním.Takže,co se týká novinek,zatím budu v slibování opatrná,až jak se to vše rozjede.Jinak vzorkovna bude do konce dubna uzavřena,jelikož bych to ani ted nezvládala,stále tu mám pár restíků a ty musím dodělat. Moc se na vás těším a určitě se můžete těšit i na malé dárečky,které vám budou přidány do balíčků jako pozornost a poděkování.Přeji všem moc hezké jaro a to i navzdory této dosti komplikované době.Mějte se krásně.Evelína.

 

8.4.2020 Dočasné přerušení provozu e-shopu.Vážení zákazníci,velice se omlouvám za náhlé přerušení provozu e-shopu,ale rozhodla jsem se dát si takovou malou,ale potřebnou " pracovní "pauzu a udělat pořádek v materiálech a vůbec celkově v dílně,už je to opravdu nutné.Plánovala jsem to na léto,ale asi to ted bude vhodnější,taky si potřebuji orazit od šití,bylo toho ted docela dost,takže i změna pohybu je vítána.Zatím nevím,kolik času mi to zabere,ale myslím,že do 24.4.2020 bych mohla provoz opět obnovit.Včas vše oznámím. Pokud budete mít jakékoliv dotazy,prosím emailem.Děkuji za pochopení a přeji hezké jarní dny.Evelína. 

 

 

4.4.2020 Novinka

Přidáno nové ložní povlečení hladké s velmi hezkým potiskem velkých růží na modrém podkladu.Další se připravuje.

 

19.3.2020 Vzorkovna Poděbrady

Do odvolání je vzorkovna v Poděbradech uzavřena.Děkuji za pochopení.

 

14.3.2020 Vzorkovna Poděbrady

Do 24.3.2020 bude vzorkovna v Poděbradech uzavřena.Eshop je v provozu,lze tedy objednávat,vyskladnění objednávek jako obvykle cca 1 týden.

10.3.2020  Novinky

Přidané ložní povlečení v bílé a několik povlaků  z úžasného brokátového materiálu české výroby.Na dalších novinkách se průběžně pracuje.

 

 

3.3.2020 Novinky

Po delší pauzičce přidáno pár novinek..víceZDE

24.2.2020  Obnovení provozu.

Vzorkovna a e-shop opět v provozu od úterý 3.3.2020.Na shopu lze objednávat,ale objednávky budou vyskladněné od 3.3.2020,dle pořadí.Termín odeslání jako vždy v emailu,který vám bude zaslán po vytvoření objednávky.Přeji hezké dny Evelína.

18.2.2020 Vzorkovna a e-shop.

Z důvodu nemoci bude vzorkovna v Poděbradech až do odvolání uzavřena.E-shop je v provozu,lze objednávat.Děkuji za pochopení.

 

14.2.2020  Omluva

Vážení zákazníci,omlouvám se za opožděné reakce (nebo vůbec žádné) na vaše maily a telefonáty,jelikož jsem od minulého víkendu nemocná a nebyla jsem absolutně ničeho schopná.Do konce týdne se snad již zotavím a začnu se věnovat restům a objednávkám a jen doufám,že vše půjde jak má.Děkuji za trpělivost a opět se na vás těším.Přeji hezký zbytek týdne.Evelína

 

6.2.2020  Sedáky č.570,571

Měkoučké sedáky v jarních barvičkách a navíc k zakoupeným 4kusům a více,vždy ubrousek na stůl jako doplněk (pouze u těchto č.570 a 571)..bude ještě pár nových kousků,jak mi čas dovolí..

 

1.2.2020 Novinka

Ložní v sadě ..

30.1.2020  Vzorkovna Poděbrady

30.1.2020 - čtvrtek zavřeno

1.2.2020 - sobota otevřeno od 9.h-do 11.30 h.

 

23.1.2020  Novinky.. 

přidán povlak na polštářky č.671. a ložní povlečením č.160 ..další až koncem týdne..

 

21.1.2020  Povlaky

v nabídce nově povlaky na polštáře s krajkami a výšivkami..další novinky ve čtvrtek 23.1...

 

15.1.2020  Upozornění!

ve čtvrtek 16.1.2020 bude vzorkovna v Poděbradech uzavřena.

 

11.1.2020 14.1.2020  Novinky

Nové ložní povlečení č.151,152..další výrobky v úterý..č.153

 

 

5.1.2020  První novinka

Přidáno do nabídky první ložní povlečení v novém roce a další se připravuje.

 

2.1.2020  Zdravím v novém roce :-) .

Vážení a milí zákazníci,přeji vám,atˇse vše daří,dle vašich představ,hodně zdraví a hlavně úsměv na tváři,jak jen to půjde,ono to pak všechno jde nějak lépe..Přání jsem na konci roku rozesílala,ale padalo to do spamu,tak jsem to vzdala.

Jsem opět v provozu,tedy eshop ano,ale vzorkovna až od 7.1.2020. Začínám pracovat na novinkách a jen doufám,že se trefím a výrobky se budou líbit.Mám toho docela dost v plánu,tak uvidím co zvládnu a co nechám až přijde čas :-).

Mějte se krásně a pokud občas nahlédnete do shopu budu velmi potěšena.Všem moc děkuji za projevený zájem a těším se na další spolupráci..Evelína.