Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


 

 

 

Zdravím Vás a jsem potěšena Vaší návštěvou  Atelieru Evelína.

 

..něco málo o mé práci..

 

Nabízím bytový textil vlastní výroby.  

Ve výrobě bytových textilií se zaměřuji hlavně na bílé a světlé tkaniny,které se dají kombinovat téměř se všemi druhy barev.

Bílá zvyšuje intenzitu světla,je to barva spojená s čistotou a přináší klidný a příjemný interiér,jednoduše "place au charme".

Převážnou většinu výrobků zdobím krajkami a výšivkami.Vzhledem k tomu,že toto není seriová výroba je nutné počítat u výrobků s nepatrnými odchylkami,což nic nemění na kvalitě materiálu a provedení.Konečný výsledek můžete shlédnout v nabídce.Mám ráda hezké věci kolem sebe,ostatně kdo ne,proto mne tato práce baví,je pro mne potěšením a mám radost,když alespoň něco z mé nabídky zaujme na první pohled,pohladí po duši a hlavně k užitku poslouží :-).

Váš domov by měl být útočištěm před stresy vnějšího okolí,měl by Vás uklidňovat,těšit a stát se oázou klidu a duševní pohody.Udělějte si proto,podle svých možností a nálady svoje obydlí útulnější,příjemnější k žití a odpočinku.

Snad Vás moje nabídka příjemně osloví a budete se na tyto stránky rádi vracet.

Nabídku zde budu průběžně (jak mi čas dovolí) rozšiřovat a aktualizovat.Evelína